Entharii Twój świat fantasy .
Zapisy 23hu7u8
Entharii Twój świat fantasy .
Zapisy 23hu7u8
Entharii Twój świat fantasy .
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Zapisy

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Blumhart
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Blumhart


Male Liczba Punktów : 180
Join date : 10/05/2010

Zapisy Empty
PisanieTemat: Zapisy   Zapisy Icon_minitimePią Sty 20, 2012 10:18 pm

Każdy nowy czarodziej musi podjąć szkolenie swoich umiejętności magicznych.
To właśnie tutaj będziesz mógł zdobyć nowe Rangi w świecie Entharii.

Wystarczy napisać krótkie podanie (samodzielnie minimum 4 linijki z usazadnieniem)
Powrót do góry Go down
https://entharii.forumpolish.com
Nagara
Adept
Adept
Nagara


Liczba Punktów : 19
Join date : 27/12/2010

Zapisy Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy   Zapisy Icon_minitimeNie Sty 22, 2012 1:25 am

Od początku mego dorosłego życia wiedziałem co mnie czeka. Nieustanna gonitwa za złotem, próba pięcia się po szczeblach tego hierarchicznego świata. Od początku mego dorosłego życia zdawałem sobie również sprawę z faktu istnienia mocy w mym ciele. Siły, którą będę musiał w przyszłości wielokrotnie "prosić" o pomoc. Aby jednak poznać pokłady tej energii potrzebuję treningu. Dlatego właśnie, bez zastanowienia, przebyłem tutaj, do miejsca zwanego "Puszczą Magii", by pogłębiać moje zdolności. Entharii wzywa.. - pomyślałem, wypełniając zwój zapisu. Pytania w podaniu dotyczyły zarówno zakresu mej przeszłości - pochodzenia, jak i aspektu przyszłości. Czemu to akurat ja miałbym zostać wtajemniczonym w kręgi magii i najważniejsze, co uczyniłbym z tą niezmierzoną siłą ..
Powrót do góry Go down
Blumhart
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Blumhart


Male Liczba Punktów : 180
Join date : 10/05/2010

Zapisy Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy   Zapisy Icon_minitimeNie Sty 22, 2012 1:48 am

Nie czekałeś nawet chwilę a podszedł do Ciebie jakiś zakryty płaszczem mężczyzna. Jego krępa postura przyprawiała o ciarki, a czarny kostur dodawał nutkę strachu. - Hej, hej, ty! Tak, ty! - Skinął w twoją stronę dwa razy po czym machnął swą ręką abyś udał się za nim. Nie miałeś teraz innego wyboru jak iść za nim krok w krok, wkrótce znaleźliście się na jakieś polanie. Była ci ona zupełnie nieznajoma. W okół dzewa i i bujna roślinność.

Szkoła Magii - Puszcza Magii
Powrót do góry Go down
https://entharii.forumpolish.com
Sponsored content





Zapisy Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy   Zapisy Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Zapisy
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Zapisy
» Zapisy
» Zapisy na Walki
» Zapisy na walkę
» Zapisy na walkę

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Entharii Twój świat fantasy .  :: Szkoły :: Puszcza Magii-
Skocz do: