Entharii Twój świat fantasy .
Puszcza Magii 23hu7u8
Entharii Twój świat fantasy .
Puszcza Magii 23hu7u8
Entharii Twój świat fantasy .
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Puszcza Magii

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Blumhart
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Blumhart


Male Liczba Punktów : 180
Join date : 10/05/2010

Puszcza Magii Empty
PisanieTemat: Puszcza Magii   Puszcza Magii Icon_minitimeNie Sty 22, 2012 1:47 am

Nie czekałeś nawet chwilę a podszedł do Ciebie jakiś zakryty płaszczem mężczyzna. Jego krępa postura przyprawiała o ciarki, a czarny kostur dodawał nutkę strachu. - Hej, hej, ty! Tak, ty! - Skinął w twoją stronę dwa razy po czym machnął swą ręką abyś udał się za nim. Nie miałeś teraz innego wyboru jak iść za nim krok w krok, wkrótce znaleźliście się na jakieś polanie. Była ci ona zupełnie nieznajoma. W okół dzewa i i bujna roślinność.

Ciąg Dalszy ...
Powrót do góry Go down
https://entharii.forumpolish.com
Nagara
Adept
Adept
Nagara


Liczba Punktów : 19
Join date : 27/12/2010

Puszcza Magii Empty
PisanieTemat: Re: Puszcza Magii   Puszcza Magii Icon_minitimeNie Sty 22, 2012 1:55 am

Po krótkiej chwili od wypełnienia zwoju, w moim kierunku zaczął zbliżać się dobrze zbudowany mężczyzna, który podobnie jak ja, był przyodziany w płaszcz. Gdy tylko spostrzegłem, iż macha on ręką podszedłem do niego. Witaj.. - powiedziałem cichym głosem, po czym lekko uśmiechnąłem się. Następnie pewnym krokiem udałem się za prawdopodobnie przyszłym nauczycielem, który to zaprowadził mnie na nieznaną wcześniej przeze mnie polanę..
Powrót do góry Go down
Blumhart
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Blumhart


Male Liczba Punktów : 180
Join date : 10/05/2010

Puszcza Magii Empty
PisanieTemat: Re: Puszcza Magii   Puszcza Magii Icon_minitimeNie Sty 22, 2012 2:00 am

Witaj w puszczy magii, to miejsce jest obdarzone ogromnymi pokładamy magii.
Jestem Granor - mag z Avilonu, przez moje długie życie opanowałem wiele magicznych zdolności min.:
magię światła,umysłu,natury,żywiołu jak również czarną magię - lecz jej używam tylko w poważnym zagrożeniu.
Od dziś będziesz moim uczniem.
- Jak ci na imię ? .
Powrót do góry Go down
https://entharii.forumpolish.com
Nagara
Adept
Adept
Nagara


Liczba Punktów : 19
Join date : 27/12/2010

Puszcza Magii Empty
PisanieTemat: Re: Puszcza Magii   Puszcza Magii Icon_minitimeNie Sty 22, 2012 2:06 am

Witaj Granorze.. - powiedziałem w stronę nauczyciela z lekkim uśmiechem na twarzy, po czym skinąłem lekko głową, a następnie zdjąłem kaptur z mej głowy. Ja natomiast nazywam się Nagara, to wielki honor rozmawiać z tak doświadczonym magiem - dodałem, patrząc prosto w oczy trenera. Chwilę później byłem już całkowicie oddany szkoleniu. Pozwoliłem, by ekscytacja tym momentem zawładnęła całym mym ciałem - oczywiście ciągle byłem skupiony na nauce.
Powrót do góry Go down
Blumhart
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Blumhart


Male Liczba Punktów : 180
Join date : 10/05/2010

Puszcza Magii Empty
PisanieTemat: Re: Puszcza Magii   Puszcza Magii Icon_minitimeNie Sty 22, 2012 2:13 am

Puszcza Magii 2i8unnb

Miło mi cię poznać, Nagara...
Starszy mężczyzna kiwnął ręką a w okół niego wyrosło malutkie drzew, na którym usiadł sokół.
W twoim ciele wyczuwam pokłady magii światła, to zapewne twoja droga magii.

Pokaż no mi tu twoją laskę - musimy w niej ożywić światło magii. Powiedział starzec z uśmiechem na twarzy.Nauczę cię podstawowych czarów, które przydadzą ci się w przyszłym zadaniu.
Powrót do góry Go down
https://entharii.forumpolish.com
Nagara
Adept
Adept
Nagara


Liczba Punktów : 19
Join date : 27/12/2010

Puszcza Magii Empty
PisanieTemat: Re: Puszcza Magii   Puszcza Magii Icon_minitimeNie Sty 22, 2012 2:21 am

Ku mojemu zdziwieniu, jedno kiwnięcie Granora wystarczyło, by we wskazanym miejscu wyrosło drzewo. Magia światła.. ciekawe co to oznacza.. - pomyślałem, następnie przystosowałem się do słów starca i podałem mu mój kostur, po czym z wielkim zainteresowaniem i swego rodzaju napięciem, czekałem na dalszy rozwój wydarzeń.
Powrót do góry Go down
Blumhart
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Blumhart


Male Liczba Punktów : 180
Join date : 10/05/2010

Puszcza Magii Empty
PisanieTemat: Re: Puszcza Magii   Puszcza Magii Icon_minitimeNie Sty 22, 2012 2:28 am

Staruszek pochwycił kostur, tracycyjnie powymachiwał nim pare razy.
Hmmm.. Musimy go wzmocnić. Doświadczony mag pstryknął palcem a przez kostur przesła zółta aura zamieniając go w bardzo wytrzymałe białe drewno z dodatkiem złotych zdobień. Od tej chwili ten kostur jest złączony z twoją duszą, nikt inny nie będzie w stanie posługiwać się energią światła pulsującą z tej laski.
Na górze magicznego przedmiotu pojawiła się iskierka światła.
Proszę. Powiedział staruszek podając kostur.

Magiczny Kostur +5 Do Siły Woli
- Wewnętrza energia (magia światła)

Powrót do góry Go down
https://entharii.forumpolish.com
Nagara
Adept
Adept
Nagara


Liczba Punktów : 19
Join date : 27/12/2010

Puszcza Magii Empty
PisanieTemat: Re: Puszcza Magii   Puszcza Magii Icon_minitimeNie Sty 22, 2012 2:42 am

Dziękuje.. - wyszeptałem pod nosem, z uśmiechem na twarzy odbierając kostur, który od teraz jest trwale związany ze mną i z moją duszą i energią - Magią Światła. Całkiem odmieniona laska zapewne będzie towarzyszyć mi do końca dni, do ostatniego oddechu i ostatniego uderzenia serca w mym ciele. Zaczynajmy.. - powiedziałem, patrząc w oczy nauczyciela oraz chwytając za "nowo powstałą" magiczną broń.
Powrót do góry Go down
Blumhart
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Blumhart


Male Liczba Punktów : 180
Join date : 10/05/2010

Puszcza Magii Empty
PisanieTemat: Re: Puszcza Magii   Puszcza Magii Icon_minitimeNie Sty 22, 2012 4:46 am

Staruszek wyjął spod płaszcze księgę, zepewne to liczne strony zapisane różnymi czarami.
Strona 44, rozdział 32 - magia światła. Powiedział czarodziej.
Zaczniemy od podstawowego zaklęcia - oświetlenia.
Polega ono na wyemitowaniu z laski promienia światła, który rozświetli każdą ciemność.
Spójrz na moje ruchy i zapamiętaj wypowiedziane przezemnie słowa, potem spróbuj sam.

Istari Ag.. mruknąl pod nosem, uderzając swoją laską lekko o ziemię. W kosturze pojawiło się światło.
Powrót do góry Go down
https://entharii.forumpolish.com
Nagara
Adept
Adept
Nagara


Liczba Punktów : 19
Join date : 27/12/2010

Puszcza Magii Empty
PisanieTemat: Re: Puszcza Magii   Puszcza Magii Icon_minitimeNie Sty 22, 2012 2:56 pm

Zatem do dzieła.. - pomyślałem, po czym lekko skinąłem głową na znak akceptacji słów wypowiedzianych przez czarodzieja. Moment później chwyciłem za swój kostur - Tylko Ty i ja - szepnąłem pod nosem. Przed kilkoma minutami nastał "mój początek". Moja nowa droga, droga prowadząca przez zagłębienia, kręte korytarze Magii. Skupiłem energię w sobie. Próbowałem zachować harmonię ducha - mocy i powłoki cielesnej. Gdy już osiągnąłem odpowiedni stan z moich ust wydobyły się słowa Istari Ag, a ma ręka stuknęła laską o ziemie. Sercem widziałem już promień świetlny rozjaśniający ciemność..
Powrót do góry Go down
Blumhart
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Blumhart


Male Liczba Punktów : 180
Join date : 10/05/2010

Puszcza Magii Empty
PisanieTemat: Re: Puszcza Magii   Puszcza Magii Icon_minitimePon Sty 23, 2012 4:01 am

Po uderzeniu kosturem o ziemię, na czubku laski pojawił się mały promień światła.
Staruszek popatrzał na ciebie, po czym powiedział:

- W twojej magicznej bronii pojawił się promień, teraz dzięki sile woli będziesz mógł kontrolować jej siłe.
Spróbuj zwiekszyć światło
. Dodałem trener z uśmiechem na twarzy, drapiąc się po brodzie.
Powrót do góry Go down
https://entharii.forumpolish.com
Nagara
Adept
Adept
Nagara


Liczba Punktów : 19
Join date : 27/12/2010

Puszcza Magii Empty
PisanieTemat: Re: Puszcza Magii   Puszcza Magii Icon_minitimePon Sty 23, 2012 4:12 am

Znów skinąłem głową na znak akceptacji słów trenera. Po analizie wcześniejszej próby, ponownie chwyciłem za kostur i podobnie jak wcześniej skupiłem się jedynie na czynności. Mój umysł, jak i całe ciało, skoncentrowany był na "ogarnięciu" mocy tkwiącej w mym organizmie. Istari Ag - szepnąłem pod nosem, po czym stuknąłem magiczną laską o podłożę, w celu poprawnego wykonania zaklęcia. Wewnętrzny głos podpowiadał mi, że teraz się uda..
Powrót do góry Go down
Blumhart
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Blumhart


Male Liczba Punktów : 180
Join date : 10/05/2010

Puszcza Magii Empty
PisanieTemat: Re: Puszcza Magii   Puszcza Magii Icon_minitimePon Sty 23, 2012 4:15 am

Dobrze Nagara , bardzo dobrze. Powiedział staruszek.
W tej chwili niech twoja laska połączy się z twoją duszą. Niech energia światła napłynie
do kostura. Głęboko pomyśl o tym, efekt się uda gdy złote zdobienia w kosturze przyjmną czerwony kolor.

Trener usiadł na kamieniu, po czym dokładnie spoglądał na twoje poczynania.
Powrót do góry Go down
https://entharii.forumpolish.com
Nagara
Adept
Adept
Nagara


Liczba Punktów : 19
Join date : 27/12/2010

Puszcza Magii Empty
PisanieTemat: Re: Puszcza Magii   Puszcza Magii Icon_minitimePon Sty 23, 2012 11:18 pm

Lekko skinąłem głową na znak szacunku do nauczyciela, po czym ucieszony z powodzenia podczas wcześniejszego podejścia wziąłem się za kolejną praktykę. Tym razem moim zadaniem było przelanie energii do kostura. Aby to wykonać oczywiście wziąłem magiczną broń do mej ręki, po czym powtarzałem w myślach - Koncentracja, spokój... Gdy osiągnąłem odpowiedni stan, starałem się opanować przepływ mocy wewnątrz mnie, a następnie czując spokój i harmonię w sercu, podjąłem się zadania i pragnąłem, aby energia napłynęła do laski.
Powrót do góry Go down
Blumhart
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Blumhart


Male Liczba Punktów : 180
Join date : 10/05/2010

Puszcza Magii Empty
PisanieTemat: Re: Puszcza Magii   Puszcza Magii Icon_minitimePon Sty 23, 2012 11:43 pm

Staruszek dokładnie spoglądał na twoje poczynania,był bardzo zadowolony, że trafił mu się tak zdolny uczeń.
Twoje ruchy były bardzo spokojne i skoncentrowane, trener wyczuł w tobie bardzo wielki spokój - dzięki temu opanowałeś w pełni technikę oświetlenia.
Na kosturze pojawiły się jasno czerwone płomienie, jest to symbol całkowitego połączenia z kosturem.

- Brawo , brawo Nagara, bardzo dobrze - opanowałeś w pełni technikę Istari Ag.
Po wyrazie twarzy staruszka można było zauważyć, że jest bardzo dumny z twoich obecnych postępów.
- Więc .. może teraz czar iluzji? Zapytał staruszek.
- Ten czar przyda ci się w przyszłej misji, na będziesz wysłany w celu zdobycia bardzo ważnej księgi.
Powrót do góry Go down
https://entharii.forumpolish.com
Nagara
Adept
Adept
Nagara


Liczba Punktów : 19
Join date : 27/12/2010

Puszcza Magii Empty
PisanieTemat: Re: Puszcza Magii   Puszcza Magii Icon_minitimeWto Sty 24, 2012 1:28 am

Iluzja.. zatem zaczynajmy następny etap szkolenia. Jestem gotowy.. - powiedziałem w stronę nauczyciela, w sercu czując radość z pojęcia nowego - dotychczas pierwszego zaklęcia Magii Światła. Byłem niezmiernie ciekawy co przydarzy się za moment. Na mej twarzy widniał obraz spokoju i opanowania. Skupiałem się na najbliższej przyszłości, nie odwrotnie..
Powrót do góry Go down
Blumhart
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Blumhart


Male Liczba Punktów : 180
Join date : 10/05/2010

Puszcza Magii Empty
PisanieTemat: Re: Puszcza Magii   Puszcza Magii Icon_minitimeWto Sty 24, 2012 1:34 am

Więc .. młody adepcie, czary iluzji można podzielić na wiele grup.
Nauczę cię iluzji zamiany ciała, polega ona na zmianę naszego ciała w inne np: w orka.
Własnie teraz nauczysz się zamiany w tą niemiłą rasę , gdyż wyruszysz na misję do białego czarodzieja - tam znajduje się wiele orków, będziesz musiał wtopić się w tłum i wykraść ważną księge.
Ksiega zawiera doktrynę czarnej magii, którą w dalekiej przyszłości też opanujesz; będzie to nutka goryczy do twoich umiejętności. Powiedział starzec z uśmiechem na twarzy.
Teraz się mocno skup! wyobraź sobię postać w którą chcesz się zamienić - jest to ork.
Powrót do góry Go down
https://entharii.forumpolish.com
Nagara
Adept
Adept
Nagara


Liczba Punktów : 19
Join date : 27/12/2010

Puszcza Magii Empty
PisanieTemat: Re: Puszcza Magii   Puszcza Magii Icon_minitimeWto Sty 24, 2012 1:54 am

Zaczynajmy.. - powiedziałem w kierunku nauczyciela, po czym zabrałem się za szkolenie. Zamknąłem oczy, próbując opanować energię płynącą w mym ciele. Następnie w moim umyśle widniał jeden, jedyny cel - zamienienie się w orka. Dokładnie wyobraziłem sobie to "stworzenie". Wielkie uszy, sterczący nos, oraz żółte kły "wyrastające" z ust, a to wszystko przybrane w muskularną powłokę koloru zielonego. Koncentracja i harmonia spowiła organizm,a wszelkie niepotrzebne, dekoncentrujące mnie myśli nagle ucichły..
Powrót do góry Go down
Blumhart
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Blumhart


Male Liczba Punktów : 180
Join date : 10/05/2010

Puszcza Magii Empty
PisanieTemat: Re: Puszcza Magii   Puszcza Magii Icon_minitimeSob Sty 28, 2012 12:56 am

Wewnątrz umysłu wyobraziłeś sobie postać orka, było to perfekcyjne.
Staruszek spojrzał na ciebie z powagą.

- Nagara, gdy wyobraziłeś sobie postać orka - przekaż energię światła do twojego kostura.
Dzieki idealnej kontroli powinieneś zamienić się w wybraną postać.
Oczywiście będzie to podstawowy poziom tej iluzji, z czasem będziesz mógł przybierać postać nawet wielkich stworzeń.
Powrót do góry Go down
https://entharii.forumpolish.com
Sponsored content





Puszcza Magii Empty
PisanieTemat: Re: Puszcza Magii   Puszcza Magii Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Puszcza Magii
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Anariel [Opiekun Magii.]
» Magia światła *dla Kapłana, Tkacza Magii*

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Entharii Twój świat fantasy .  :: Sesje RPG :: Rozległa Kraina :: Nagara-
Skocz do: