Entharii Twój świat fantasy .
Tawerna pod Krwawym Skrzydłem 23hu7u8
Entharii Twój świat fantasy .
Tawerna pod Krwawym Skrzydłem 23hu7u8
Entharii Twój świat fantasy .
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Tawerna pod Krwawym Skrzydłem

Go down 
AutorWiadomość
Nagara
Adept
Adept
Nagara


Liczba Punktów : 19
Join date : 27/12/2010

Tawerna pod Krwawym Skrzydłem Empty
PisanieTemat: Tawerna pod Krwawym Skrzydłem   Tawerna pod Krwawym Skrzydłem Icon_minitimeWto Gru 28, 2010 5:16 pm



Tawerna pod Krwawym Skrzydłem 431464.1

To jedno z niewielu miejsc, drogi przybyszu w których to nieszybko napotkasz jednego ze strażników Entan. Po co mają zjawiać się w tawernie wypełnionej po brzegi syfem, pijaństwem, czy chociażby prostytucją, o której się tu głośno nie mówi. Niech nie zdziwi cię chamstwo chlających tu wojów. Warto wiedzieć, iż to Tiek, człowiek o naprawdę niewyparzonej gębie zarządza tym lokalem. Towarzyszu, uwierz mi nie warto wdawać się z nim w bliższe rozmowy, oczywiście jeżeli go nie znasz. Odrobina wysiłku z jego strony może pozbawić cię w najlepszym wypadku jakiegoś organu, bądź braku w przyszłości w tej dolinie. Tylko orężem zdołasz mu zaimponować, tylko i wyłącznie tym. Tawerna ta wnętrzem przypomina lochy. Pomieszczenie w którym panuje mrok, kilka okien z kratami oraz świec umieszczonych w zakątkach knajpy. Drewniane schody obok baru prowadzą do burdelu, gdzie nie tylko zaspokoisz potrzeby fizyczne, ale również zdobędziesz sporo informacji, szczególnie za drobną opłatą od burdelmamy Mangharothi. Więc jeśli masz sporo odwagi, a także charyzmy to zawitaj wierny druhu w Krwawym Skrzydle.

***

Cennik:

Trunki:
- Piwo - 6 sztuk złota
- Miód - 7 sztuk złota
- Wino - 8 sztuk złota

Potrawy:
- Jajecznica - 11 sztuk złota
- Porcja grochu - 12 sztuk złota
- Okoń wędzony - 16 sztuk złota

***

Koszt informacji oraz dziewki do negocjacji z Mangharothi
Powrót do góry Go down
 
Tawerna pod Krwawym Skrzydłem
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Entharii Twój świat fantasy .  :: Miasta :: Dolina Entan-
Skocz do: