Entharii Twój świat fantasy .
Sąd w Entan 23hu7u8
Entharii Twój świat fantasy .
Sąd w Entan 23hu7u8
Entharii Twój świat fantasy .
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Sąd w Entan

Go down 
AutorWiadomość
Nagara
Adept
Adept
Nagara


Liczba Punktów : 19
Join date : 27/12/2010

Sąd w Entan Empty
PisanieTemat: Sąd w Entan   Sąd w Entan Icon_minitimeWto Gru 28, 2010 4:14 am

Jak zapewnę wiesz, każda osoba w Entan musi zachowywać się z szacunkiem do całego otaczającego świata. Jednak nie zawsze tak się dzieje. Drogi wojowniku w tej dolinie znajduje się mnóstwo charakterów, które nie przestrzegają przepisów, tj. kradną, odwiedzają Przełęcz wiecznej ciszy, mordują itp. Gdy jakimś cudem gildia Entańskich Łowców dowie się o tym, oo! nie chciałbym być wtedy w skórze tej osóbki. Ha! Nie wiem czy coś z tej skóry zostanie, gdyż jeśli Smoczy Jeźdźca przyłapie kogoś na gorącym uczynku to może go zabić bez zawahania, aczkolwiek w sytuacji, gdy to nie nastąpi o życiu przestępcy decyduje sąd.
Rozprawa ma miejsce na owalnym placu w przeciągu 8 dni od popełnionego czynu, w tym więzień czasie przebywa w podziemnych lochach. Na trybunach zawsze jest pełno ludzi. Oskarżony nie ma prawa do adwokata - sam jest obrońcą swoich czynów. Na ów arenie, drogi przyjacielu znajdują się trzy wielkie sześciany, na których lądują Trzej Najważniejsi Entańscy Łowcy. Tradycja nakazuje, aby podczas sądu na niebo wyleciały wszystkie smoki z doliny i tak się zazwyczaj dzieje.
Później ma miejsce przesłuchanie, po nim jeden z Jeźdźców leci do króla Aturiana, by przedstawić mu przebieg procesu, a ten następnie wydaje werdykt.
Mój miły kamracie, mam nadzieję, że nigdy nie staniesz na tym placu, pilnuj bacznie swych czynów.
.
Powrót do góry Go down
 
Sąd w Entan
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Entharii Twój świat fantasy .  :: Miasta :: Dolina Entan-
Skocz do: