Entharii Twój świat fantasy .
Biuro zacnego Heragerna 23hu7u8
Entharii Twój świat fantasy .
Biuro zacnego Heragerna 23hu7u8
Entharii Twój świat fantasy .
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Biuro zacnego Heragerna

Go down 
AutorWiadomość
Nagara
Adept
Adept
Nagara


Liczba Punktów : 19
Join date : 27/12/2010

Biuro zacnego Heragerna Empty
PisanieTemat: Biuro zacnego Heragerna   Biuro zacnego Heragerna Icon_minitimePon Gru 27, 2010 10:11 pm

Biuro zacnego Heragerna 33mlvtf
Każdy kto dłużej przebywa w Entan zdaje sobie sprawę, że ten zacny goblin od wielu lat włazi w dupę królowi. Jak dobrze wiesz przybyszu smoki są bardzo podatne na komplementy, a Heragern wie co powiedzieć w każdej sytuacji. Z tego powodu został on jednym z najważniejszych notariuszy w dolinie oraz ponoć asystentem samego Aturíana, jego prawym skrzydłem. Mój przyjacielu! Niech nie zmyli Cię łagodne usposobienie tego goblina, tak naprawdę to najbardziej złośliwa postać jaką przez moje długie życie widziałem. Zadzierając z nim, zadzierasz z władcami Entan. Pewnie zadajesz sobie pytanie: "Od czego on tu jest?" - Odpowiedź jest naprawdę prosta: Ta istota prowadzi spis ludności. Każdy przybysz musi się zgłosić w jego biurze, następnie dostaje zadanie z którego zyski wyciąga tylko i wyłącznie ten goblin, heh.. tłumaczy się, że ta misja ma na celu sprawdzenie, czy jest się godnym do mieszkania między smokami. Jeśli wykonasz robótkę wtedy zostajesz zameldowany w jakiejś jamie. W Entan jedynie smoki zamieszkują wielkie domy, jaskinie. W zależności od sukcesu misji, Heragern przypisuje Ci dane mieszkanie - zwykle są to głębokie otwory, szczeliny w skałach.
A! Nie zapomnij kamracie, by zachowywać się w jego obecności z szacunkiem oraz bacznie uważaj na wypowiedziane słowa.
Powrót do góry Go down
 
Biuro zacnego Heragerna
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Entharii Twój świat fantasy .  :: Miasta :: Dolina Entan :: Obszar mieszkalny-
Skocz do: